O společnosti

KLM Group SE vznikla na podzim roku 2009, jako pokračovatel firmy KLM Vista, která ve stejném oboru působí již od roku 1997.
Více...


O společnosti

KLM Group SE vznikla na podzim roku 2009, jako pokračovatel firmy KLM Vista, která ve stejném oboru působí již od roku 1997. Hlavní náplní naší činnosti je již od samého počátku zprostředkování účetních služeb. Zejména pak poskytujeme následující služby: 

Zpracování účetnictví, daňové poradenství, daňová optimalizace, odklad daní, statutární audit, zastoupení před správcem daně, zakládání společností na míru, zřizování finančního krytí podnikatelské činnosti, prevence vzniku daňových podvodů, personální poradenství a v neposlední řadě zpracovávání prognóz a získávání prostředků z fondů EU.

Jádro našeho týmu tvoří odborníci s více než patnáctiletou praxí. Dále využíváme znalostí odborníků z navazujících oborů – právníků, finančních poradců, pojišťovacích agentů, statistiků atd.

Naši klienti a partneři zasahují zejména do oblasti středních, severních, západních Čech a Prahy. Část naší klientely tvoří zahraniční firmy zejména pak z EU. Celková šíře klientely se pohybuje okolo 100-150 podnikatelských a neziskových subjektů.

Proč zvolit právě nás?

  • členství v Komora certifikovaných účetních
  • členství v Komora auditorů ČR
  • dlouholetá bezproblémová praxe
  • průběžně vzdělávání našich zaměstnanců
  • sledujeme neustále legislativní vývoj v oblasti daní, účetnictví a obchodního práva
  • ctíme obchodní tajemství

Váš úspěch je naše radost!